Zaproszenie do współpracy

Serdecznie zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe z obszaru Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) jak i bliskich okolic - Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański. 

Podstawowe elementy współpracy oferowane w naszej propozycji współpracy:
1. Dedykowany dla Państwa nieruchomości licencjonowany Administrator oraz Księgowa posiadająca stosowne uprawnienia Ministerstwa Finansów;
2. Doświadczony Zespół Inżynierów stanowiących Dział Techniczny naszej firmy;
3. Regularne, rzetelne obchody nieruchomości wykonywane przez Administratora (min. 1 x w tygodniu), dyżury na nieruchomości oraz inne elementy oczekiwane przez Zarząd Wspólnoty;
4. Skuteczność w egzekwowaniu napraw z tytułu rękojmi dewelopera oraz wykonawców.
5. Bezpłatne konsultacje prawne podstawowych uchwał regulujących działalność Wspólnoty;
6. Bezpłatne odczytywanie i zabezpieczanie zapisów monitoringu przez Administratora.

Ofertę dla Państwa Wspólnoty wraz z czytelną propozycją zakresu naszych usług przygotujemy dla Państwa na podstawie oględzin stanu faktycznego nieruchomości, wstępnej weryfikacji stanu formalno-prawnego, jak i w oparciu o konsultacje z Zarządem Państwa Wspólnoty Mieszkaniowej.

W efekcie, otrzymają Państwo propozycję obsługi Państwa Wspólnoty, uwzględniającą wszelkie potrzeby i oczekiwania co do naszej pracy na rzecz Państwa Wspólnoty, z jednoczesnym uwzględnieniem specyfiki i uwarunkowań w obszarze Państwa nieruchomości wspólnej oraz ustalonych zasad funkcjonowania Państwa Wspónoty.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Łukasz Ślozowski
Właściciel - Prezes Zarządu
Bamit sp. z o.o. 
 


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem